Najnovšie recenzie zo sekcie Počítače a kancelária

Western Digital Element 2TB, 2.5", WDBU6Y0020BBK-EESN

Western Digital Element 2TB, 2.5", WDBU6Y0020BBK-EESN

Overený zákazník OKAY.sk Steev

Pridané: pred 2 hodinami

Zakúpený v OKAY.sk

• Pracuje na prvé zapojenie. Používam tieto zariadenia už dlhodobo a zatiaľ spokojnosť.
  • Zatiaľ žiadne záludnosti som nezistil.

Dobrý pomer ceny za výkon a kvalitu .

Logitech MX Master Wireless Mouse

Logitech MX Master Wireless Mouse

mikele mikele

Pridané: pred 3 hodinami

• uzasna myska.
  • alt+tab v jednom tlacitku
  • dopredu/dozadu tlacitka (su sice male, ale nemal som s tym problem, lahko sa da zvyknut)
  • nekonecny scrool (toto je asi najnavykovejsia vec z celeho)
  • scrolovanie na sirku
  • baterka vydrzi 3 tyzdne v pohode
  • laptopom neubera usb port, nakolko funguje aj s BT na priamo
  • kvoli hraniu by som si ju nekupoval, kedze nema kabel, ale je cez BT.
  • na zaciatku si treba zvyknut na to, ze myska je kusok vyssia (alebo si treba kupit opierku pod zapastie, alebo 2 tyzdne pockat)

je drosku drahsia, ale raz v penazenke zaboli, a vela sa z nej clovek tesi :) (zatial ju mam pol roka)

• Veľmi rýchly zápis a čítanie
  • Kapacita úložného priestoru
  • Vysokokvalitné spracovanie
  • Priaznivá hmotnosť USB-čka
  • Pomerne prijateľné rozmery
  • Vysoko nastavená cena USB-čka

Na kľúči oceňujeme neskutočne vysoké rýchlosti (hoci sme pred testom očakávali oveľa nižšie rýchlosti a predpokladali sme, že ide o marketing). Po dôkladných a viacerých testoch však zisťujeme, že výrobcom deklarované hodnoty sú reálne (pri niektorých testoch sme dosiahli o niečo vyššie rýchlosti ako deklarované hodnoty, pri iných o niečo menšie). V zásade však možno konštatovať, že udávané rýchlosti sú v skutočnosti reálne (Produkt bol testovaný na tejto redakčnej PC zostave, ale tiež aj na redakčnom notebooku Eurocom).

Oceňujeme však aj kvalitné kovové konštrukčné spracovanie a aj nízku hmotnosť – 64 gramov. Rozmery sú síce o niečo väčšie ako pri iných kľúčoch – 78×26×9 mm – avšak vzhľadom ku kvalitnému spracovaniu, vysokým rýchlostiam a kapacite to USB kľúču prepáčime. Počas testovania sme neobjavili výrazné slabiny USB-čka, rýchlosti sú veľmi dobré a azda jediné, čo možno USB kľúču Corsair Voyager GS 512GB vytknúť, je vyššia cena. Ak hľadáte rýchly a veľký USB kľúč, určite odporúčame

Wacom Intuos Draw Pen S CTL-490DW

Wacom Intuos Draw Pen S CTL-490DW

Overený zákazník NAY Elektrodom jantar

Pridané: pred 6 hodinami

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Malí, jednoduchý, pomerne lacný. Geniálne na kreslenie.
  • Je to len hobby pero. Dá sa sním hrať a časom sa dá naučiť asi aj presne sním pracovať. Ale zatiaľ veľakrát používam aj myš.

Určite dobrá vec pre ludí čo pracujú s kresliacimi programami. Môže sa hodiť aj na photoshop, ale tam aj tak budete mnohé veci robiť myšou. Je to zaujímavý doplnok, len treba zvážiť ako veľmi sa vám chce investovať 70€. Ja som neni profesionál. Kúpil som si to aby som sa zlepšil v grafike, čo dúfam, že sa stane.

Samsung Gear VR R322

Samsung Gear VR R322

Juryno Juryno

Pridané: pred 13 hodinami

• virtualna realita
  • rozlisenie obrazu

Toto je zaciatok virtualnej reality. Za vyskusanie to isto stoji, je to ozaj haluz. Ak mate S6, S7 a ich varianty tak si pozicajte tie okuliare, kupovat by som ich asi nekupoval, lebo skoncia po par razoch v sufliku navzdy asi :D

Za jedinu vadu povazujem rozlisenie displeja. 2K displej samsungu je vidno raster, pre ozajstny zazitok treba 4K displej a podla mna ani ten nebude stacit.

Ako hracka za par eur to jednoznacne stoji.

Lenovo IdeaPad 310 80SV003UCK

Lenovo IdeaPad 310 80SV003UCK

Frankištein Frankištein

Pridané: pred 13 hodinami

• HD dispey ,Rýchlost nábehu W10,Podsvietená klávestnica
  • Zvuk HARMAN ako s digitálok,Tlačítko zap.je neštastne riešené v lavo hore 1cm od tlačítka Esc,ak si nedáte pozor okamžite vypnete notebok-neprospieva mu to! W10 je pre puberťákov,ked ho pripojíte na siet všeci majú prístup k vašim fotkám!!!!!!!! Treba všetky aplikácie vypnúť ochrana osobných údajov.

Výrobca má upozornit na nainštalované debilné zbytočné aplikácie aj s debilními oknami ajtak je to len Win7 nič iného nevimisleli .

• S HDD som bol vždy maximálne spokojný
  • Kompatibilita
  • Rýchlosť prenosu dát
  • Vydržal aj pár nárazov
  • Dobrý pomer cena/kvalita
  • Šialene blikajúca LED kontrolka
  • Protišmykové nožičky neboli až tak protišmykové (vydržali týždeň)
  • Vydržal 3 roky
  • Čakal som vyššiu životnosť, predsa len je to WD

Škoda, že mi HDD neodišiel v záruke, takto musím vysoliť veľké peniaze za záchranu dát/opravu HDD.

Odišla pravdepodobne čítacia hlava, alebo motor čítacej hlavy.
Smola pre mňa, lebo som mal na ňom všetky dôležité dáta.

A4Tech Bloody Core 2 R7

A4Tech Bloody Core 2 R7

Amadafak Amadafak

Pridané: včera, 19:07

po kratkom čase konektor na nabijanie sa odtrhol pritom som to tam vždy daval dobre, nekvalitne

Taška Esperanza ET122 12" black

Taška Esperanza ET122 12" black

Overený zákazník golias.sk mikoxr3

Pridané: včera, 14:21

Zakúpený v golias.sk

• dizajn
  • vyhotovenie
  • zatiaľ nič

šikovná malá taštička s pekným dizajnom, pekne spracovaná, presne sa do nej vojde všetko to čo potrebujem a za výbornú cenu. Spokojnosť :)

Samsung MLT-D116L - kompatibilný

Overený zákazník NAY Elektrodom Eva

Pridané: včera, 11:05

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Pohodlne sa drzi
  • je bezdrotova, co mi velmi vyhovuje
  • 4 tlacitka
  • super mys za dobru cenu
  • Proti nemam ziadne

Tuto mys mam uz niekolko rokov a vyhovuje mi natolko, ze ked jej bol osudny pad na dlazbu, hned som nevahala ani sekundu a objednavala presne ten isty model. Pri kupe som ani tak nepozerala na cenu ako na sposob a rychlost dopravy a v dany moment u mna vyhral nay elektrodom. Urcite odporucam.

DXRACER OH/FD01/N s plastovým křížem

DXRACER OH/FD01/N s plastovým křížem

Overený zákazník DXRacer.sk Rudolf Chuťka

Pridané: včera, 10:23

Zakúpený v DXRacer.sk

• DXRacer
  • Proste je dokonala :)
  • asi nic sedi sa na nej fantasticky

S lacnejsimi kreslami nemam dobru skusenost tak som si povedal ze teraz vyskusam kvalitne.Pokial mate peniaze investujte stoji to zato.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus

Overený zákazník MALL.SK Peter

Pridané: včera, 08:33

• jednoduchá inštalácia, funkcionalita, kompaktnosť - presne to čo som hľadal
  • farba - nie je čierna ale sivo-čierna, nie moc estetické ak mate celu obývačku v čiernej lesklej

výborná klávesnica k TV , vrelo odporúčam

Gigabyte GV-N105TG1 GAMING-4GD

Martin Martin

• Veľmi dobrý hardvérový výkon
  • Tiché a účinné chladenie
  • Výborná spotreba (len 75W)
  • Zaujímavý a pekný dizajn
  • Veľmi jednoduchá inštalácia
  • Vysoký výkon pre Full HD
  • Absencia SLI konektora
  • Slabšie výkony pri 2K/4K

Grafická karta Gigabyte GTX 1050Ti OC 4G G1 Gaming zaujme predovšetkým veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu. Karta je veľmi tichá, už od výrobcu pretaktovaná, pričom ventilátor sa pri nízkom zaťažení ani neroztočí. Poteší dostatočná konektivita, chýba podpora pre VGA a za negatívum považujeme aj nemožnosť pripojenia karty do SLI režimu. Je vhodná na hranie hier vo Full HD rozlíšení, avšak niektoré hry bezproblémovo pobežia aj pri 2K a 4K rozlíšení.

Testovaný model patrí rozhodne k zaujímavým grafickým kartám a vďaka pomerne malým rozmerom je vhodná aj pre počítačových hráčov, ktorí si chcú postaviť malú zostavu. Vhodná je však aj do veľkých skríň, jej menšou nevýhodou je absencia SLI konektora, čo znamená, že nie je možné pripojiť do PCIe slotov základnej dosky dve grafiky. Vďaka 16 nm výrobnej technológii a novej architektúre Pascal sa však výrobca chváli nielen vyšším výkonom, ale aj väčšou efektivitou. Grafickú kartu sme testovali v redakčnom počítači.

Epson L386

Epson L386

Anonym Anonym

• rýchla tlač
  • atrament na dva roky
  • hospodarna tlač
  • zatial som žiadne nepostrehla

A ešte ktomu všetkému mám záruku na 3roky, paráda.

Steelseries 62051

• Možnosť „vypnúť“ bočné tlačidlá
  • 16000 DPI senzor PixArt PMW3360
  • Vyššia hmotnosť myšky
  • Nemá vnútornú pamäť

SteelSeries Rival 500 je zaujímavá myš, ktorá ponúka kvalitné a masívne spracovanie, veľa tlačidiel, množstvo nastavení a podsvietenie. Cena je nastavená pomerne vysoko, jej predajná cena je okolo 80 eur. Myš je zameraná najmä na používateľov MOBA a MMO hier a na tých, ktorí ocenia veľký počet tlačidiel. V prípade, ak sa rozhodnete kúpiť Rival 500 a nepotrebujete všetky tlačidlá, môžete niektoré z ich deaktivovať.

Intel Core i7-6800K

Intel Core i7-6800K

Overený zákazník Comp4U.sk Overený zákazník

Zakúpený v Comp4U.sk

• splnene vsetky predpoklady

ako sa dalo cakat rychly, kvalitny procesor za dobru cenu.

ASUS B85M-E

ASUS B85M-E

karol karol

• Neviem
  • Zvážte nákup základovej dosky v HENRY-ITSK, nakoľko ak by Vám doska nespolupracovala s procesorom, odmietnu vám ju vziať späť v zákonnej lehote s tým, že bola použitá.

Nesriozny

ASUS Z170-A

ASUS Z170-A

karol karol

Pridané: 21. februára 2017

(naposledy upravené 21. februára 2017)

• Neviem

Sú obchody, ktoré takto odskúšanú dosku berú bez problémov späť.